PRZEMYSŁOWA WYDAJNOŚĆ

Zbiórka odpadów w strefach komercyjnych może wiązać się z dodatkowymi wymaganiami związanymi ze sprzętem i organizacją pracy, tak by punktualnie i za każdym razem spełniać potrzeby klientów.

Oferujemy szereg wysokowydajnych systemów wrzutników do pojemników komercyjnych. W połączeniu z gamą zabudów śmieciarkowych tylnozaładowczych jest to potężny system zbiórki odpadów w strefach komercyjnych.

Wysokowydajny i bogato wyposażony wrzutnik OmniTRADE lub wysokowydajny wrzutnik TGV dają pewność świadczenia usług zbiórki odpadów na najwyższym poziomie.

Oferujemy także wspaniałą gamę rozwiązań zabudów śmieciarkowych przedniozaładowczych, które pozwalają na efektywną obsługę przez jednego człowieka i domknięcie łańcucha procesu pomiędzy zbiórką a transportem odpadów.

GDY MUSISZ ZEBRAĆ WSZYSTKO

Terberg OmniGV – nie ma drugiego takiego wrzutnika.

Umożliwia zbiórkę odpadów z pojemników z gospodarstw domowych i komercyjnych oraz, równie bezproblemowo, załadunek od tyłu odpadów z 10-tonowych pojemników.

Nasz najbardziej elastyczny, uniwersalny system wrzutników pojemników jest przeznaczony do pracy w najtrudniejszych warunkach i zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika.

OmniGV
Visual

TGV > od 2,5 & do 4,5 m3
zbiórka odpadów w pojemnikach
o dużej objętości

Wytrzymały system obsługi pojemników o dużej objętości.
Sprawdza się idealnie w zbiórce dużych objętości wszystkich typów odpadów i materiałów recyklingowych.
System wrzutnika pojemników o dużej objętości TGV zapewnia elastyczność pozwalającą na obsługę domowych pojemników dwukołowych oraz czterokołowych pojemników komercyjnych o pojemności od 120 do 4500 litrów, co pozwala na wykorzystanie jednego pojazdu na całej trasie zbiórki.

Opcjonalne ramiona do uchwytów kieszeniowych dostępne dla modelu TGV pozwalają na stosowanie sprawdzonej i wydajnej metody obsługi czterokołowych pojemników masowych o pojemności 2,5 i 4,5 m3.

TGV

niezawodna zbiórka odpadów w obszarach komercyjnych.
zaufaj firmie Terberg.
zaufaj OmniTRADE.

Wysokowydajne, przeznaczone do najtrudniejszych zadań komercyjnych systemy wrzutników pojemników.
Dostępne wraz z funkcjami oszczędzającymi czas, takimi jak Single Man Trade (Tryb obsługi jednoosobowej) i Single Button Tip (Tryb opróżniania pojemnika jednym przyciskiem).

Opuszczana burta załadowcza o pełnej szerokości pozwala na łatwe ładowanie odpadów wielkogabarytowych

Wyposażony w niewymagające konserwacji czujniki ultradźwiękowe dla funkcji Single Man Trade (Tryb obsługi jednoosobowej) i rozpoznawania pojemników
czterokołowych, łożyska o niskich wymaganiach konserwacyjnych i osie ze stali nierdzewnej, system OmniTRADE jest niezawodnym rozwiązaniem wymagającym jedynie niewielkiej konserwacji. Przekłada się to na niższe koszty w okresie eksploatacji. Rozwiązanie świetnie się sprawdza na wymagającym rynku zbiórki odpadów w strefach komercyjnych.

OmniTRADE

PRZEMYSŁOWA WYDAJNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ, INNOWACYJNE FUNKCJE. BEZPIECZEŃSTWO W STANDARDZIE

INNOWACYJNA EKOTECHNOLOGIA TERBERG ROSROCA GROUP

Zapytanie

Zadaj pytanie tutaj

Oryginalne części

Dostawa na całym świecie w ciągu 48 godzin

Pojazdy używane

Przeglądaj dostępne
Pojazdy używane

Zadzwoń do Terberg Matec Polska

Porozmawiaj z naszymi doradcami handlowymi

Godziny pracy: pon.–pt. 08:00–17:00 > czasu CET

+48 22 370 28 10