Hero Block Services

OBSŁUGA SERWISOWA ORAZ POSPRZEDAŻOWA

Dzięki 150-letniemu doświadczeniu, wiedzy i ciągłemu rozwojowi, Terberg Matec Polska oferuje najwyższy poziom obsługi i wsparcia posprzedażowego pojazdów komunalnych, tj. śmieciarek i zamiatarek.

DBANIE O FLOTĘ POJAZDÓW KOMUNALNYCH

Gwarantujemy wyjątkowe wsparcie posprzedażowe dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu, dbałości o szczegóły, niezawodności naszych produktów i części zamiennych oraz szkoleniom naszych pracowników.

Nasza współpraca z klientami nie kończy się po prostu, gdy oddamy kluczyki do nowego pojazdu, przeszkoleni eksperci zapewniają pełne wsparcie w okresie gwarancyjnym oraz po jego zakończeniu, co wydłuża okres użytkowania floty pojazdów komunalnych.

Niezależnie od tego, czy masz tylko jeden czy dwa pojazdy, czy też większą flotę , zdajemy sobie sprawę, że utrzymanie ich na drodze i prowadzenie ich tak efektywnie, jak to możliwe, ma zasadnicze znaczenie dla dalszego sukcesu Twoich działań.

NASZA OFERTA USŁUG POSPRZEDAŻOWYCH I SERWISOWYCH:

 

 • Części - Gwarantowane najwyższej jakości oryginalne części zamienne
 • Obsługa - Wydłużona żywotność i eksploatacja pojazdów
 • Konserwacja - Gwarantujemy wymagany poziom dostępności naszych usług oraz części zamiennych
 • Umowy Serwisowe - Elastyczne umowy serwisowe z przejrzystością warunków i kosztów
 • Zdrowie i bezpieczeństwo - zgodność z wymaganymi przepisami bezpieczeństwa
 • Demonstracja - pokazy pojazdów potwierdzające jakość naszych pojazdów i usług
 • Spotkanie- kompetentne i eksperckie porady
 • Szkolenia - Zapewniamy profesjonalne szkolenia
Terberg Matec Polska - Obsługa serwisowa oraz posprzedażowa

JAKOŚĆ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

 

DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI ZAMIENNYCH JEST GWARANTOWANA PRZEZ DŁUGI OKRES PO DOSTARCZENIU NASZEGO SPRZĘTU

Jesteśmy dumni, że należymy do jednej z największej w branży komunalnej struktury obsługi posprzedażowej i wsparcia klienta, która zapewnia nieprzerywalny dostęp do naszych produktów.

OBSZERNY ASORTYMENT CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Oferujemy obszerny asortyment oryginalnych części do śmieciarek i zamiatarek, takich jak osie, tuleje, cylindry hydrauliczne i elementy elektryczne, zapewniając dopasowanie, funkcjonalność i niezawodność podczas konserwacji lub naprawy naszego sprzętu.

Dostarczamy wysokiej jakości części zamienne od wiodących producentów pojazdów komunalnych i sprzętu, w tym między innymi: Terberg, RosRoca, Schorling, Bucher, Johnston, Beam, Dennis Eagle, Eurovoirie, HS-Fahrzeugbau.

Nasz szeroki asortyment oryginalnych części pomaga realizować większość zamówień bezpośrednio z naszego magazynu. Nasi specjaliści mają dostęp do bazy danych naszych klientów i dokumentacji w celu ustalenia odpowiednich części zamiennych na podstawie numeru seryjnego danego sprzętu.

SIEĆ DYSTRYBUTORÓW

Ściśle współpracujemy również z naszą siecią dystrybutorów na całym świecie. Jeśli nie mamy przedstawicielstwa w danym kraju lub regionie, dostarczymy części bezpośrednio z naszego magazynu.

SKONTAKTUJ SIĘ

Terberg Matec Polska - Obsługa serwisowa oraz posprzedażowa

SZKOLENIA - WŁAŚCIWY SPOSÓB

 

Oferujemy szkolenia dla kierowców i załóg, aby pomóc im obsługiwać sprzęt w sposób wydajny i bezpieczny.

Zapewniamy pełną gamę kompleksowych szkoleń z zakresu produktów, a także kursy techniczne przeznaczone dla pracowników warsztatów.

Szkolenia mogą odbywać się w siedzibie klienta lub w naszej placówce. Ich treść będzie dostosowana do tego, jakich pojazdów i osprzętu klient używa.

Więcej informacji znaleźć można na stronie SKONTAKTUJ SIĘ.

Terberg Matec Polska - Obsługa serwisowa oraz posprzedażowa

NAPRAWA I USŁUGI SERWISOWE

 

Usługi naprawy i kontroli są przeprowadzane w ciągu 48 godzin od otrzymania zgłoszenia od klienta. W naszym w pełni zaopatrzonym magazynie znajduje się szeroki asortyment oryginalnych części zamiennych wysokiej jakości od wszystkich wiodących producentów pojazdów komunalnych i sprzętu, takich jak między innymi:

 • Terberg
 • RosRoca
 • Schorling
 • Bucher
 • Johnston
 • Beam
 • Dennis Eagle
 • Eurovoirie
 • HS-Fahrzeugbau

Dzięki temu nasz stacjonarny serwis w Warszawie i nasze mobilne zespoły serwisowe są wyposażone do wszelkich zadań związanych z konserwacją lub naprawą.

Pojazdy zespołu obsługi mobilnej i centrum serwisowe są w pełni wyposażone i obsługiwane przez nasz zespół ekspertów.

SKONTAKTUJ SIĘ

        

 

 

DOSTARCZANIE GLOBALNEMU PRZEMYSŁOWI ODPADÓW I RECYKLINGU SOLIDNEJ, NIEZAWODNEJ, WYDAJNEJ I INNOWACYJNEJ EKO-TECHNOLOGII