TC Hero Block

Terberg Connect

 

Terberg Connect to pierwsze na świecie rozwiązanie w branży gospodarki odpadami wykorzystujące technologię Industry 4.0 do umożliwienia dwukierunkowej zdalnej diagnostyki i konserwacji wszystkich kluczowych komponentów kompletnego pojazdu do wywozu odpadów.

CYFROWE ZARZĄDZANIE POJAZDAMI DO ODBIORU ODPADÓW Z DOWOLNEGO MIEJSCA

Centralnym elementem interakcji użytkowników z Terberg Connect jest koncepcja „cyfrowego bliźniaka", wyobrażamy sobie na nowo nasze fizyczne systemy sprzętowe z ich wirtualnym odpowiednikiem na ekranie dostępnym za pośrednictwem naszego interfejsu online. Nasz cyfrowy bliźniak prezentuje wyraźne zdjęcia Państwa pojazdów RCV ze wszystkimi istotnymi parametrami podnośnika koszowego, nadwozia i podwozia.

Informacje te są cennym narzędziem dla menedżerów, mechaników zakładowych i działu serwisowego Terberg. Nie ma znaczenia, czy ta osoba znajduje się 10.000 km od nas, czy po drugiej stronie podwórka, to tak, jakby stała obok maszyny i była do niej podpięta za pomocą kabla.

CECHY

 

  • Koncentracja na kliencie: Terberg Connect został opracowany we współpracy z naszymi klientami celem zapewnienia, że spełnia on ich potrzeby i może być szybko wykorzystany.
  • Trwałość i wydajność: cyfrowy bliźniak ze zdalną diagnostyką i zdalną regulacją ustawień maszyny zmniejsza potrzebę wyjazdów inżynierów serwisowych.
  • Bezpieczeństwo: ochrona danych jest zgodna z normą cyberbezpieczeństwa ISO 27001 i RODO.
  • Jakość: moduł Terberg Connect został zaprojektowany od podstaw do pracy w wymagającym środowisku.

CYFROWA KOMUNIKACJA DWUKIERUNKOWA


Wizualna diagnoza upraszcza rozwiązywanie problemów, co zwiększa czas pracy i zapewnia efektywne możliwości naprawy. Interfejs użytkownika wykorzystuje technologię cyfrowego bliźniaka w celu pokazania statusu fizycznego sprzętu na Państwa ekranie. Wyświetlane są aktualne informacje o ponad 300 sygnałach wszystkich ważnych komponentów.

Zarządzanie flotą w czasie rzeczywistym, co skutkuje optymalnym wykorzystaniem floty:

 

  • Wysoka wydajność, niższe koszty i optymalne możliwości zastosowania
  • Zarządzanie flotą z informacją o trasie
  • Dogłębna zdalna diagnoza
  • Pulpit nawigacyjny z najważniejszymi statystykami
  • Aktualna lokalizacja Państwa pojazdu

MODUŁ TERBERG CONNECT

 

Każdy automatyczny podnośnik koszowy i RCV jest wyposażony w moduł sprzętowy Terberg Connect, doskonały przykład technologii obliczeniowej, gdzie obliczenia danych są wykonywane bliżej źródła danych.

Osprzęt Terberg Connect jest niezwykle trwały, zbudowany zgodnie ze specyfikacją samochodową, certyfikowany do pracy w temperaturze od -40°C do 85°C, posiada również stopień odporności na kurz i wodę IP67 i jest testowany pod kątem EMC.

Moduł zawiera dedykowany mikroprocesor i pamięć, które pobierają, przetwarzają i przesyłają dane pojazdu przez sieci komórkowe do naszych zabezpieczonych serwerów. Interakcja ze sprzętem i zbieranymi danymi odbywa się poprzez nasz dedykowany interfejs użytkownika, opracowany do pracy przez przeglądarkę internetową na Państwa komputerze lub tablecie.

Skontaktuj się z zespołem obsługi i wsparcia

W celu uzyskania dalszych informacji na temat Państwa wymagań w zakresie telematyki i wsparcia prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.

 

        

 

 

DOSTARCZANIE GLOBALNEMU PRZEMYSŁOWI ODPADÓW I RECYKLINGU SOLIDNEJ, NIEZAWODNEJ, WYDAJNEJ I INNOWACYJNEJ EKO-TECHNOLOGII